Dodano: 22-07-2018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 508290000

Adres: Pawia 12

Kod pocztowy: 31-154

Miejscowość: Kraków

Strona: http://www.iused.pl/

Dodaj OpinieDnia 2019-04-18 10:51:14 rupro napisał:
iUsed kojarzy mi się z wysokim standardami świadczonych usług serwisowych. Jeśli wasze urządzenie marki Apple wymaga naprawy to myślę, że warto złapać do nich kontakt.
Ocena: 4

Dobra bateria w telefonie obecnie jest niezwykle ważna. Ze względu na to, że nowoczesne smartfony umożliwiają korzystanie z wielu różnych aplikacji, a co za tym idzie, można za ich pomocą obsługiwać konto w banku, wysyłać maile oraz sprawdzać profile w mediach społecznościowych, a także rozmaite strony i wiele, wiele innych przydatnych rzeczy za pomocą dedykowanych aplikacji możliwych do pobrania na urządzenie. Ze względu na to, że każdego dnia podczas używania telefonu korzystasz z wielu różnych jego funkcji, to z czasem jego bateria się zaczyna zużywać i staje się o wiele słabsza. Wtedy warto pomyśleć o jej wymianie, aby przywrócić swojemu smartfonowi pełną sprawność. 
Doskonałym miejscem, do którego warto się zgłosić, jeśli interesuje Cię wymiana baterii w iPhonie 6 w Krakowie jest serwis iused.pl, który oferuje wysokiej jakości usługi związane z naprawą sprzętu marki Apple. W serwisie iUsed możesz liczyć na bardzo fachowe podejście do każdego zlecenia oraz na ofertę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Dlatego nie zwlekaj, już teraz zgłoś się do nich.

Podobne Wizytówki

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Zielona, 55
Nowy Sącz

4Active

Jana Pawła Woronicza, 12
Kraków

Lajkonik Przeprowadzki

Paulińska, 16
Kraków