Dodano: 17-11-2018




Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Tel: 695 88 88 98

Adres: Lwowska 79a

Kod pocztowy: 22-100

Miejscowość: Chełm

Strona: https://chelm.yasumi.pl/

Dodaj Opinie



Dnia 2019-03-14 10:46:28 useelelyi napisał:
Odwiedzam regularnie ten salon kosmetyczny i muszę przyznać, że to profesjonaliści. Zarówno jeśli chodzi o depilację jak i manicure czy pedicure - jestem zadowolona z efektów.
Ocena: 4

Depilacja woskiem to bardzo popularna i jednocześnie jedna z najskuteczniejszych metod usuwania owłosienia. Pozwala cieszyć się piękną i gładką skórą nawet przez kilka tygodni. Depilacja woskiem wykonywana w Chełmie, w gabinecie Yasumi, daje uczucie satysfakcji i zadowolenia z wyglądu i swojej skóry. Choć tego typu depilacja nie należy do najprzyjemniejszych, to wykonana odpowiednio i profesjonalnie nie niesie ze sobą żadnych powikłań.

Depilacja woskiem może być wykonywana różnymi metodami. Profesjonalni pracownicy w salonie Yasumi dobiorą najbardziej odpowiednią metodę do wymagań każdego indywidualnego klienta. Zabieg ten wykonywać można zarówno na całym ciele, jak i na twarzy. Sprawdź, jak dokładnie przebiega tego typu depilacja na stronie chelm.yasumi.pl. Możesz zdecydować się na skuteczną i bezpieczną metodę usuwania owłosienia!

Podobne Wizytówki

Kuźnia Grafiki

11 Listopada, 60
Parczew

Biojuice

Dąbie, 108a
Dąbie

Yagoody

Dąbie, 108a
Łuków