Słoikówka Kamil Marach


Musy warzywne sklep


Dodano: 12-06-2019


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Tel: 519116519

Adres: Ravoliego 13

Kod pocztowy: 62-030

Miejscowość: Luboń

Strona: https://maleszczescia.com/

Dodaj OpinieNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Współcześnie coraz więcej osób jest zainteresowanych zdrową żywnością bez sztucznych dodatków. Rynek odpowiada na tę potrzebę, czego przykładem mogą być chociażby musy warzywne ze sklepu internetowego maleszczescia.com.

Do stworzenia musów używa się jedynie warzyw, owoców i przypraw, bez żadnych konserwantów czy zagęszczaczy. Aby otrzymać 100 g gotowego produktu, zużywanych jest od 140 do 200 g owoców i warzyw z wyselekcjonowanych, sprawdzonych źródeł.

Omawiana oferta musów oznacza 100-procentową ręczną produkcję i dbałość o najmniejsze detale. Klienci mogą kupić pojedyncze słoiczki z gotowymi musami, sosami, konfiturami czy pastami, ale istnieje także wariant w postaci większych zamówień firmowych oraz ślubnych.

Mus jest idealnym dodatkiem chociażby do pieczywa, naleśników, serów czy mięs. Starannie przemyślane kompozycje zdrowych składników – warzyw, owoców i przypraw – wyróżniają ofertę. A co najwygodniejsze – każdy z produktów możesz zamówić przez Internet, mając gwarancję szybkiej i bezpiecznej przesyłki.

Podobne Wizytówki

Wellton Sp. z o.o.

Jaromierz, 101a
Kopanica

Bellbox sp. z o.o.

Rubież, 46A/208
Poznań

ARSEN Andrzej Adamczyk

11 Listopada, 20
Konin